Sposoby płatności

Twoje bezpieczeństwo, wygoda i zadowolenie jest dla nas bardzo ważne.  

Aby sprostać Twoim oczekiwaniom i preferencjom w naszym sklepie za zakupy możesz zapłacić przy odbiorze przesyłki na poczcie lub od kuriera. Możesz również zapłacić szybkim przelewem elektronicznym, kartą płatniczą lub samodzielnie dokonać przelewu. Możesz także przyjechać do nas i zapłacić przy odbiorze.  

 

Płatność przelewem na konto

Płatności możesz dokonać z dowolnego rachunku na nasze konto. Wszystkie informacje otrzymasz w mailu potwierdzającym zamówienie. Przelew zostaje zaksięgowany najczęściej na drugi dzień po jego wykonaniu.

 

Numer konta

98 1140 2017 0000 4002 0564 7294 (mBank)

kod BIC/SWIFT mBanku: BREXPLPWMBK
IBAN : PL 98 1140 2017 0000 4002 0564 7294

 

Dane firmy

ACENTO
Biały Kamień 5

02-593 Warszawa

W tytule przelewu wpisz numer zamówienia internetowego. Ułatwi nam to identyfikację Twojego przelewu.

 

Bezpieczne płatności online

Rozliczenia transakcji kartą kredytową i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

 

Całkowicie bezpieczny sposób dla posiadaczy kont lub kart obsługujących płatności elektroniczne. Po złożeniu zamówienia i wybraniu tego rodzaju płatności przeniesiesz się na stronę swojego banku lub systemu płatności kartą, w którym po zalogowaniu będzie czekać na Ciebie wypełniony formularz przelewu. Gdy zatwierdzisz przelew - w sposób, jak zwykle to robisz podczas wykonywania zwykłych przelewów - należność zostanie zaksięgowana na naszym koncie, a my rozpoczniemy realizację Twojego zamówienia.

 

Płatność przy odbiorze u kuriera

Za zamówione produkty możesz zapłacić gotówka przy odbiorze - kurierowi lub na poczcie

Po złożeniu zamówienia od razu rozpoczynamy jego realizację. Po jej wysłaniu poinformujemy Cię, że możesz jej oczekiwać w najbliższym terminie. Za produkty zapłacisz gotówką kurierowi lub listonoszowi, który dostarczy Ci przesyłkę.

 

Płatność przy odbiorze osobistym

Za zamówione produkty możesz zapłacić przy odbiorze w naszym Biurze Handlowym - gotówką lub kartą.

Po złożeniu zamówienia od razu rozpoczynamy jego przygotowanie. Zazwyczaj jest ono gotowe do odbioru w dniu złożenia zamówienia (dni robocze). Jeżeli realizacja będzie wymagała dłuższego czasu na pewno Cię o tym poinformujemy.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl