O firmie

Logo AcentoKonferencje baner

ACENTO jest firmą handlową o profilu telekomunikacyjnym, działającą od 2006 roku. Specjalizujemy się w sprzedaży i utrzymaniu profesjonalnych rozwiązań do komunikacji, takich jak: słuchawki nagłowne, audio- i wideokonferencje, telefony VoIP, domofony VoIP, telefony systemowe, analogowe.

Firma posiada status GOLD Partner Poly/Plantronics, autoryzowanego partnera Konftel, Polycom, Yealink, Alcatel, Uclear, ClearOne, Alcatel, Philips, Yamaha oraz innych wiodących producentów telekomunikacyjnych.

Bazując na naszym kilkunastoletnim doświadczeniu i wiedzy, wspieramy Klientów w ich projektach. Znacząca część odbiorców to stali Partnerzy, którzy są z nami od lat. Jesteśmy dumni, że ich liczba stale rośnie z roku na rok. Współpracujemy zarówno z małymi firmami, jak i międzynarodowymi korporacjami i jednostkami budżetowymi.

Zatrudniamy dynamiczny zespół fachowców, którzy działając wspólnie z producentami i dystrybutorami są w stanie zaprojektować i wdrożyć nawet skomplikowane systemy Unified Communications, Contact Center i VoIP.

ACENTO posiada uznaną platformę e-commerce dedykowaną oferowanym produktom z szeroką ofertą rozwiązań komunikacyjnych.Poly gold partner     Baner Poly

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl