Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Plantro na targach PGA 2018 0
Plantro na targach PGA 2018

Plantro.pl na targach PGA 2018

 

Już tradycją stała się nasza obecność na corocznych, największych w Polsce targach gier komputerowych i rozrywki multimedialnej Poznań Game Arena. W tym roku nie mogło być inaczej, dlatego pełni chęci i pozytywnego nastawienia, zasililiśmy stanowisko Plantronics'a i rozpoczęliśmy prezentację produktów na PGA 2018. 

 

Słuchawki dla graczy

Ze względu na tematykę i rodzaj targów, naszą ofertę zdominowały słuchawki dla graczy z serii Plantronics RIG. Pojawiły się między innymi Plantronics RIG 400HX, RIG 400HS, RIG 500HD oraz RIG 600. Swój debiut zaliczyły również modele bezprzewodowe, które wcześniej były na polskim rynku niedostępne, mianowicie RIG 800HD, RIG 800HS i RIG 800HX. Dzięki kodowi rabatowemu zamieszczonemu na ulotkach, wszystkie słuchawki można było zakupić o 10% taniej. 

Prawdziwym zaskoczeniem dla odwiedzających była wysoka jakość naszych produktów, których pałąki wykonane z wytrzymałego plastiku, pozwalają wyginać się w każdym kierunku, po czym wracają do pierwotnej pozycji bez żadnej skazy, a jakość dźwięku nie odstaje od czołowych producentów słuchawek dla graczy.

 

Nie tylko dla graczy

Na stoisku Plantronics'a nie zabrakło również produktów z serii słuchawek sportowych oraz słuchawek muzycznych. Produkty z serii BackBeat Fit, również cieszyły się wysokim zainteresowaniem i znalazły swoich zwolenników. 

 

Podsumowanie

Jako, że słuchawki są w przypadku multimediów technologią niezbędną, idealnie wpasowały się w klimat i otoczenie targów. Z tego miejsca chcielibyśmy podziękować wszystkim zaangażowanym w trud związany z organizacją profesjonalnego stanowiska i bez których nasza obecność na miejscu byłaby niemożliwa, wszystkim klientom oraz osobom, które z chęcią podchodziły posłuchać opowieści o sprzęcie i historii marki, naszym handlowcom, dzięki którym świadomość o Plantronics'ie w Polsce wzrosła oraz naszym hostessom, które dzielnie wytrzymały z nami przez te wszystkie dni :)

 

Do zobaczenia w przyszłym roku!

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl