Wypożyczenie zestawu bezprzewodowego

Dostępność: Oczekiwanie na dostawę od producenta
Przewidywana wysyłka: Średni czas dostawy 5-7 dni
Najtańsza dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena promocyjna brutto: 119,00 zł 119.00
Cena promocyjna netto: 96,75 zł
Cena katalogowa brutto: 119,00 zł
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
* - Pole wymagane
Ocena: 5
Producent: POLY Plantronics
Kod produktu: WYPZESBEZ

Opis

Wypożyczenie sprzętu do testów

 

W przypadku decyzji o zakupie, kwota na fakturze za zakup telefonu konferencyjnego zostanie pomniejszona o kwotę wypożyczenia.

  

Urządzenia mogą zostać zainstalowane w siedzibie Korzystającego i użytkowane w normalnej eksploatacji do 5 dni roboczych od momentu otrzymania zestawu.

  1. Wysyłany sprzęt jest najczęściej nowy i wolny od wad. W przypadku stwierdzenia przez Korzystającego braków w wyposażeniu urządzeń lub ich uszkodzeń w otrzymanej przesyłce jest on zobowiązany do zgłoszenia tego faktu Użyczającemu w ciągu 1 dnia od otrzymania przesyłki.
  2. Po zakończeniu okresu użyczenia, o ile Korzystający nie zwróci urządzeń Użyczającemu na swój koszt w ciągu 2 dni roboczych, Użyczający wystawi Korzystającemu, fakturę za urządzenia, płatną w terminie 7 dni.
  3. Jeżeli urządzenia zostaną zwrócone niekompletne, z uszkodzeniami uniemożliwiającymi dalszą odsprzedaż lub w zniszczonym opakowaniu, Użyczający powiadomi o zaistniałym fakcie Korzystającego w ciągu 2 dni roboczych od otrzymania przesyłki. Użyczający zaproponuje Korzystającemu w powiadomieniu nabycie urządzeń lub pokrycie kosztu przywrócenia sprzętu do jego stanu sprzed użyczenia. W takim przypadku Użyczający w ciągu 7 dni od otrzymania przesyłki wystawi odpowiednią fakturę rozliczeniową na całe urządzenie lub w przypadku takiego oświadczenia woli Korzystającego na kwotę stanowiącą zaproponowany koszt przywrócenia sprzętu do jego stanu sprzed użyczenia.
  4. W razie chęci zakupienia sprzętu, koszt produktu zostanie obniżony o kwotę wypożyczenia.

 

Oferta dotyczy jedynie wypożyczenia sprzętu. Urządzenia do momentu ich ostatecznego rozliczenia pozostają własnością Użyczającego. 

 

Zapewniamy bezpłatne wsparcie techniczne podczas składania zamówienia  

Masz pytania? Nie wiesz które rozwiązanie wybrać?  

Zadzwoń do nas lub wyślij zapytanie

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl