Newsletter
Podaj swój adres e-mail, jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowościach i promocjach.

Uprzejmie informujemy, że ze względu na poważną sytuację w kraju, stan epidemii, tymczasowo wyłączamy opcję odbioru osobistego w naszym biurze.

Obniżamy dla Państwa ceny przesyłek kurierskich DPD, a zgodnie z informacją od przewoźnika, każda wydana do doręczenia paczka otrzyma dodatkowe powiadomienia SMS i e-mail, gdzie będzie można wybrać najbezpieczniejszy dla siebie sposób odbioru np. pozostawienie paczki przed drzwiami.

Prosimy również o cierpliwość i zrozumienie - pracujemy w biurze w ograniczonym bezpiecznym składzie, niezbędnym do zapewnienia ciągłości realizacji zamówień.
Zamówienia realizowane są zgodnie z kolejnością ich składania, ale niektóre wysyłki mogą się opóźnić.

Większość z nas pracuje z domów, ale można się z nami kontaktować jak dotychczas - mailowo i telefonicznie (zakładka "Kontakt") oraz poprzez chat.

Pozdrawiamy serdecznie
zespół plantro.pl 

Telefony Yealink z serii T4 edycja Skype for Business to wysokiej jakości terminale IP z dźwiękiem HD zgodnym z tym oferowanym przez Skype for Business. Telefony niezauważalnie integrują się ze Skype for Business i odwzorowują interfejs aplikacji. Interfejs jest tak dobry, że stał się wzorem zalecanym przez Microsoft dla innych producentów. Telefony S4B zaprojektowane zostały z myślą o zwiększeniu produktywności użytkowników biznesowych i ułatwieniu zarządzania technologią.

Wśród serii telefonów T4 edycji Skype for Business, certyfikacje Microsoftu zyskały modele T46S i T48S. Stały się tym samym oficjalnie rekomendowanymi rozwiązaniami do Skype for Business i Office 365.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl