O firmie Plantronics/Poly

Biuro Plantronics

Firma Plantronics Inc. w 1962 roku wyprodukowała swoje pierwsze, bardzo lekkie słuchawki do komunikowania się i była wiodącym światowym projektantem, producentem i dostawcą rozwiązań słuchawek nagłownych.

Słuchawki Plantronics (obecnie pod marką Poly) są powszechnie używane w większości firm z prestiżowej listy "Fortune 500" i były wykorzystywane w licznych filmach i ważnych wydarzeniach, począwszy od historycznego spaceru Neila Armstronga jako pierwszego człowieka na Księżycu w 1969 roku.

Plantronics to słuchawki bezprzewodowe dla rozwiązań biurowych i GSM, słuchawki komputerowe oraz przewodowe systemy profesjonalne dla biur i call center.

Plantronics była spółką notowaną na giełdzie nowojorskiej (NYSE: PLT) z siedzibą w Santa Cruz, Kalifornia. Posiadała biura w 19 krajach, włączając w to najważniejsze lokalizacje w Meksyku, Tennessee, Anglii i Holandii. Sprzedaż produktów Plantronics jest prowadzona i wspierana przez ogólnoświatową sieć Autoryzowanych Partnerów Plantronics.

 Plantronics historia

W marcu 2019 roku nastąpiło połączenie dwóch doświadczonych firm - Plantronics oraz Polycom i powstała firma Poly. Poly, DBA Plantronics, Inc. jest obecnie liderem w dziedzinie rozwiązań wideo i głosowych, z główną siedzibą w Santa Cruz w Kalifornii.

Poly baner

Poly to obecnie 6500 osób pracujących w 75 biurach na całym świecie.

Poly tworzy najwyższej jakości produkty audio i wideo, dzięki którym można organizować najlepsze spotkania — zawsze i wszędzie. Zestawy słuchawkowe, produkty do wideo i audiokonferencji, telefony stacjonarne, oprogramowanie i usługi analityczne są funkcjonalnie zaprojektowane i zaprojektowane, aby łączyć ludzi. Są profesjonalnej klasy, łatwe w użyciu i bezproblemowo współpracują ze wszystkimi najlepszymi usługami wideo i audiokonferencji.

Poly zaznaczyło zmianę nazwy firmy, wprowadzając na rynek nowe produkty, w tym urządzenie wideo USB Polycom Studio i stację telefoniczną Plantronics Elara 60 Series, nowe biznesowe telefony multimedialne CCX z Microsoft Teams oraz pierwsze telefony stacjonarne z certyfikatem Google Voice.

Więcej informacji można znaleźć stronie www.poly.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl